Zákaznická podpora:info@cbd-cannabis.cz

Cibdol Zemadol (Pomáhá v boji proti ekzémů)

Kód: 255
Neohodnoceno
Značka: Cibdol
899 Kč 743 Kč bez DPH
Externím Skladem
Můžeme doručit do:
29.9.2020

Zemadol je zdravotnický přípravek značky Cibdol ve formě robustního krému, který je speciálně navržen, tak aby podporoval regeneraci podrážděné a suché pokožky v důsledku atopické dermatitidy (ekzém). To co dělá Zemadol jedinečně účinný je přítomnost liposomů. Tato technologie umožňuje Zemadolu dodávat buňkám CBD ve své neředěné formě, ve vyšších koncentracích a metabolizovat je pomaleji.

50ml

100mg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zemadol: Celistvý přístup k léčbě ekzému

Atopická dermatitida se nejčastěji vyskytuje u dětí, ale může postihnout i dospělé. Tato choroba je charakterizována výskytem neskutečně svědivých míst na kůži, které se projevují začervenalou vyrážkou, vysušenou a popraskanou kůží a dalšími nevzhlednými symptomy. Ekzém může být velice bolestivý, neboť nepřestává svědit a neustálé škrábání může vést k poranění kůže, krvácení a možnému zjizvení pokožky. Ekzém se nejčastěji vyskytuje na kolenech a loktech.

Ekzém se od psoriázy liší tím, že za jeho vznikem nejčastěji stojí podráždění kůže například chemikálií a nebo se jedná o alergickou reakci na prach, jídlo nebo jiné alergeny. To znamená, že ekzém (někdy také označován jako AD - Atopic Dermatitis) má několik podobností s astmatem, jelikož i astma je zánětlivé a autoimunitní onemocnění.

Klíčové ingredience

Aktivní ingrediencí jsou koloidní ovesné vločky, které potáhnou kůži ochrannou vrstvou polysacharidů, které zklidňují podrážděnou pokožku. Mezi další ingredience patří konopné extrakty s vysokým obsahem kanabidiolu. Toto složení ochrání postižené části kůže proti několika spouštěčům, které by mohly průběh ekzému ještě zhoršit.

Účinnost liposomů

Liposomy se využívají v moderních lécích, ale jsou stejně důležité i v oblasti péče o pokožku. Vzhledem k tomu, že lidská kůže má mnoho vrstev, liposomy umožňují lepší pokrytí postižených oblastí, a to na povrchu i uvnitř kůže.

Bezpečnost

Nepoužívejte Zemadol, pokud jste alergičtí na některé jeho ingredience (detailní rozpis naleznete v informacích). Zemadol by neměli používat lidé, kteří jsou alergičtí na traviny (lipnicovité). Lidé trpící intolerancí na lepek a/nebo sóju by měli užívání tohoto přípravku konzultovat se svým lékařem. Ovesné vločky obsahují lepek a lecitin je vyrobený ze sóji.