Doprava a platby

Doprava

Osobní odběr

(Zdarma)

Pro osobní odběr nyní můžete využít prodejnu partnerské společnosti CBWEED. Prodejna se nachází na adrese Slezská 856/74, Praha 3 - Vinohrady. Po objednání vyčkejte na vyzvání emailem.

Zásilkovna

(50 Kč / Zdarma při nákupu nad 1000 Kč)

zasilkovna-banner

Zásilkovnu jsme zvolili jakožto levnou variantu pro každého. Velkou výhodou je doručení na stovky míst po celé ČR. Věříme, že už má každý ve svém okolí svojí oblíbenou pobočku kam si pro svoje objednávky může přijít.

PPL - doručení na adresu

(99 Kč / Zdarma při nákupu nad 1500 Kč)

ppl-banner

PPL nás ohromilo svojí schopností balíky velice rychle doručit. Je však třeba malinko připlatit, ale za to si můžete balík vyzvednout přímo u dveří Vašeho domu.

Pozor! Doba doručení bývá často dopoledne nebo v brzkých odpoledních hodinách. Ale nemusíte se bát, budete předem informováni SMS zprávou. Pokud se Vám tedy doba doručení nehodí doporučujeme si s dopravcem zavolat a určitě se najde rozumné řešení.

Jedním z řešení může být odložení balíku na jednom z PPL Parcelshopů. Zároveň je to i druhá varianta doručení, kterou PPL nabízí.

PPL Parcel shop

(99 Kč / Zdarma při nákupu nad 1500 Kč)

Tato varianta je pro ty co nemají možnost nebo čas čekat doma až jim bude balík doručen. Ale přesto ho chtějí rychle. Prodejen ve Vašem okolí je zajisté velká spousta a nebude tedy problém si svojí objednávku v nejbližších dnech vyzvednout.

Platby

Hotově při převzetí na prodejně

(Zdarma)

Na prodejně je možné platit pouze v hotovosti.

Převodem - QR Kódem

(Zdarma)

Tato online platba je zdarma. Na každé faktuře naleznete QR Kód, který platbu velice usnadní a urychlí. Stačí se na Vašem chytrém telefonu přihlásit do Vašeho bankovnictví a stisknout tlačítko platba QR Kódem.

Poté jen namíříte kameru telefonu na QR Kód z obrazovky vašeho počítače a všechny platební údaje i s částkou se Vám do telefonu nahrají.

Stejně tak to lze udělat i ručním zadáním platebních údajů.

Platba bývá uskutečněna ten samí den, nebo následující. Ihned po připsání platby balík odesíláme

Dobírka

(24 Kč)

Tato platba lze zvolit pouze v případě dopravy Zásilkovnou. Je však třeba si dát pozor! Ne v každé pobočce přijmají platby kartou. Pokud si tedy nejste jisti, doporučujeme sebou mít hotovost.