Práce u nás

V současnosti máme všechny pozice plné. V každém případě nám můžeš zaslat na email CV a v případě, že by se něco uvolnilo, ozveme se ti.

Ahoj!

Hledáme brigádníky do našich prodejen ???? Ideální pro studenty????

Místo pracoviště Praha 3: Cbweed - Vinohradská 158, Praha 3, zastávka tramvaje a metra Flóra

Místo pracoviště Praha 7: Cbweed - Milady Horákové 50, Praha 7, zastávka tramvaje Kamenická

Místo pracoviště Praha 4: Cbweed - Nuselská 31, Praha 4, zastávka tramvaje Horky

Pracovní doba: Po - Pá, 10:00 - 18:00h (alespoň 2 dny v týdnu)
Pracovní poměr: dohoda o provedení práce (DPP)
Finanční odměna: 150 Kč/h

Nabízíme Vám ????
- práci v dobře dostupné lokalitě
- možnost uplatnit a zlepšit jazykové a komunikační schopnosti
- flexibilitu a práci v příjemném prostředí
- práci v mladém kolektivu
- zaškolíme a naučíme vás spoustu nových věcí

Co požadujeme ✅
- dobré komunikační schopnosti
- příjemné vystupování, pozitivní přístup, chuť se učit nové věci
- spolehlivost a zodpovědnost
- perfektní češtinu, základní mluvenou angličtinu
- bydliště v Praze
- dosažení plnoletosti
*Praxe není nutná - rádi vás vše naučíme a zaškolíme.

Jaká bude náplň vaší práce?
Práce s pokladnou, péče o zákazníky, úklid prodejny, doplňování zboží. Vše co je potřeba pro to, aby byla prodejna krásná a měli jsme spokojené zákazníky ????

Máte nějaké dotazy? Napište nám!
V případě zájmu nám prosím zašlete CV na info@cbweed.cz ????????????????

Používáme ověření věku Adulto